Pronájem

 

 

​Objednávka pronájmu

Zde prosím vyplňte objednávku a my Vás budeme obratem kontaktovat pro potvrzení objednávky.

Klikněte pro objednávku

Lektoři

AYSUN - Silvie Aiten Dočekalová

Silvie Aiten Dočekalová - spoluzakladatelka studia Aysun, se věnuje orientálnímu tanci od roku 2000 a to zejména klasickému pojetí raks sharqi, fusion stylům a flirt/cabaret dance. Ve studiu Aysun vede pravidelné kurzy, víkendové semináře a organizuje akce, vystoupení a festivaly. Vzdělává se u mnoha českých a zahraničních profesionálních tanečnic. Tanec je způsob života a tančit s láskou a předávat své znalosti dál svým studentům je pro ni nejdůležitější. Moto: Fantazie se stává realitou, pokud ji umíš zatančit:-

AYSUN - Marie Shafrah Grigová

Marie Shafrah Grigová - spoluzakladatelka studia Aysun. Kouzlu orientálního tance podlehla v roce 2001 a zcela mu propadla. I když ráda vystupuje, ještě větší radost jí přináší vedení tanečních kurzů a seminářů, během nichž se o radost z tance může dělit s ostatními. Velký důraz klade při výuce na správné provádění jednotlivých prvků, soulad s hudbou a na uvolnění mysli. Jelikož je momentálně dvojitou maminkou na plný úvazek vede pouze skupiny pro nejpokročilejší tanečnice v Olomouci a Boskovicích.

AYSUN - Petra Nailah Čechová

Petra Nailah Čechová - propadla kouzlu orientálního tance v roce 2007 a od té doby se mu pravidelně věnuje v tanečním studiu Aysun. Kromě kurzů pro dospělé tanečnice vede i kurzy pro děti. Preferuje různé fusion styly a tance s rekvizitami. Kromě toho je členkou taneční skupiny, která se specializuje na kabaretní vystoupení a Kankán. Motto: jedna z věcí, která vyřeší mnohé tvé problémy je tanec, je to ta nejlepší psychická terapie :-).

AYSUN - Miroslava Samia Oharková

Miroslava Samia Oharková - Orientálnímu tanci jsem se začala věnovat na gymnáziu v roce 2004 a již tehdy mne uchvátil. Od roku 2007 pokračuji v kurzech v tanečním studiu Aysun. V tanci se dále vzdělávám a ve studiu vedu kurz pro dospělé. Mým oblíbeným stylem je klasické raks sharki, tanec se závojem a drum solo. Motto: "Kolik kostýmů potřebuje orientální tanečnice? Ještě jeden!".

AYSUN - Jana Zalika Václavíková

Jana Zalika Václavíková - orientálnímu tanci se začala věnovat v roce 2006 a již tehdy ji nadchl. V současnosti má největší radost z vedení kurzů pro děti předškolního a mladšího školního věku a kurzů pro dospělé. Nejraději se věnuje tanci s rekvizitami, drum solu a různým fusion stylům. Motto: „Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí." Ruth Saint Denis